Nowy Rok - Nowe Postanowienia

14:50:00

Jakie to szczęście, że dzisiaj jest niedziela.
Można dojść do siebie po wczorajszym otępieniu oraz ułożyć plan działania na Nowy Rok. Pierwszy raz w życiu nie mam z tym problemu :)
Blogowanie i dialog z Wami daje olbrzymią motywację do działania, nowe spojrzenie na siebie, odwagę. W końcu wszystko układa się tak, że mogę poważnie zabrać się do tworzenia kolekcji w celach typowo marketingowych :)

Oczywiście wszystkim na bieżąco będę się chwaliła i podsyłała zdjęcia do wglądu ;)
A póki co umieszczam udokumentowane moje dwa, dawne sweterki


You Might Also Like

10 komentarze

 1. E tam, olej postanowienia. Ja tak robię, później przynajmniej nie będę zawiedziona, jeśli ich nie spełnię...;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia, zwłaszcza te białe!

  OdpowiedzUsuń
 3. Marta: Postanowienia są potrzebne. Tym bardziej, że jest to spełnienie moich marzeń, na które nigdy nie miałam czasu, odwagi. Taka pisana deklaracja zobowiązuje więc teraz niezależnie od wszystkiego będę działać i sama przed sobą się nie wykręcę ;)

  no-baa: dzięki

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne i spojne, przynajmniej w moim odczuciu. Nic nie jest jednolite, nawet najbardziej szare zycie sklada sie z bialych i czarnych punktow. Uwielbiam ogladac Twoje dziela, przygladac sie detalom, ktore buduja calosc. Bez wzgledu na to jaki okres tworczy prezentujesz, to zawsze jest obecny pierwastek kobiecosci, i za to najbardziej Cie lubie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa sesja, biała jest niesamowicie intrygująca, niby taka delikatna a jednocześnie z ostrym świdrującym spojrzeniem, czarna jak to czarna - wyrazista, konkretna, troszkę dzika i bardzo kobieca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Och, Peri, nie byłabym sobą, gdybym nie zostawiła komentarza, tym bardziej, że zachwycasz! Po raz enty Twoje dzieła, tudzieź zdjęcia wywołują w ewentualnym gościu to wzdychnięcie, które udziela się na samopoczucie. Masz dziewczyno talent, co sobie niezmiernie cenię. Pozdrawiam Cię serdecznie, tym bardziej, że sama tworzę "małe co nie co".

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia, ciekawe stylizacje.

  OdpowiedzUsuń
 8. fantastyczne sesje, szczególnie ta duga!

  OdpowiedzUsuń