Kolorowy Sweterek nr 1

00:25:00
Pierwszy z trzech Kolorowych Sweterków, niby podobne ale różnią się kolorami i wykończeniami. Każdy z nich jest niepowtarzalny.

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Sweterek oryginalny, ale ta cena... Przeciez to w polowie akryl. Zejdz na ziemie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A czas poświęcony na jego wykonanie? a pomysł? ;)Takiego swetra nie robi się w jeden dzień. Chciałabyś zarabiać mniej niż 600 zł na dwa tygodnie odejmując koszt przędzy? Prócz tego dlaczego mam schodzić na ziemię skoro mam Klientów, którzy to doceniają? Fakt w dużym procencie nie z Polski - sytuacja ekonomiczna wpływa na dowartościowanie rękodzieła i oryginalności.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 2 tygodnie? Mozna zrobic 4 sztuki / pracujac /. Umiem robic na drutach, wiec akurat wiem. A przedza to 50% akrylu. Grosze. Praktycznie po jednym praniu traci na wygladzie.
  Tez pozdrawiam. Nie z Polski.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to już nie rozumiem "co Cię boli" skoro robisz na drutach i nie masz zamiaru kupować u mnie, (na temat czasu i prędkości dziania nie wypowiadam się - zależy od wielu czynników), krytykujesz cenę choć moim klientom ona nie przeszkadza, na jakość też nie narzekają (jestem z większością w stałym kontakcie, wracają kupują, następne). Każdy sweter źle wyprany traci swoją formę, nie ma znaczenia czy to wełna czy akryl. Podczas tworzenia liczy się kolor, struktura przędz, to jak wspólnie grają z sobą... Chyba jednak piszemy o dwóch różnych podejściach do dziewiarstwa :)

  OdpowiedzUsuń