Gdy w szafie brakuje miejsca

22:38:00

Trwa sezon wyprzedaży, natrafiamy na cudowne okazje, tak cudowne że nie sposób odpuścić i przejść obok nowej, ślicznej marynarki, marki słynącej z jakości, za - UWAGA! - 5 zł! Takich pozornie niemożliwych sytuacji, ostatnio trafiło mi się dość sporo. Naściągałam do domu kilka toreb ciuchów i tu zaczął się problem: brak miejsca.
Postanowiłam nie kupować, testować w czym będę chodzić a co pójdzie na wymianę ciuchową...
Wytrwałam w moim postanowieniu tydzień, do momentu w którym moja Siostra rodzona zaczęła namawiać mnie na jakieś zakupy, odwiedzenie ulubionych sklepików.
Powiedziałam dzielnie, że "nie - nie mam już miejsca w szafie"
Na co moja Młodsza Siostrzyczka podpowiedziała, bym zrobiła użytek z pewnego prostego patentu.
Tak prostego, że aż się sobie dziwiłam iż sama na to nie wpadłam. Tak genialny w swojej prostocie pomysł, należy udostępniać, dzielić się tą wiedzą i uszczęśliwiać innych, jeśli jeszcze o tym nie wiedzą, co właśnie czynię.
Nie potrzeba słów, ani instruktażu - wystarczy popatrzeć na zdjęcia, zastosować i cieszyć się miejscem w szafie, oraz możliwością wykorzystania jej całej wysokości... a potem lecieć na zakupy z Sis.
P.S. Jedna uwaga: jeśli macie drewniane drążki z Ikei, czym prędzej wymieńcie je na metalowe. Drewniane mogą nie udźwignąć ciężaru nowości.

You Might Also Like

10 komentarze

 1. To dobre rozwiązanie. Ale później też się kończy miejsce. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Za dużo jest na świecie ładnych ubrań... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcona tym patentem, odwiedziłam jeszcze kilka wyprzedaży i w efekcie właśnie szafa przestała mieć wolne miejsce :( teraz to chyba tylko remont w mieszkaniu i wymiana mebli pozostaje, chyba że moja Sis znów zaskoczy mnie jakimś cudownym pomysłem ;)

   Usuń
 2. Bardzo fajny i ciekawy post :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł jest przedni, muszę spróbować. ostatnio robiłam przegląd szaf i wyprowadziłam z nich cztery torby ciuchów. A może nie trzeba było?

  OdpowiedzUsuń
 4. Cztery torby ciuchów to idealny pretekst do zorganizowania wymiany ciuchowej - wtedy patent się przyda a miejsce w szafie zajmą nowe" ciuchy ;)

  OdpowiedzUsuń