Odzyskana skóra, która uzależnia dotykiem.

14:26:00


 Nie przepadam za skórzanymi ubrania, lecz gdy dotyka się tak miękkiej skóry jak ta, z której uszyta jest prezentowana kurtka, nie można przejść obok niej obojętnie i zostawić ją niewiadomemu losowi. Nigdy wcześniej nie spotkałam skóry o takim chwycie.

Odczekała swoje, lecz w końcu nadszedł dzień jej chwały. Pokusiłam się tutaj nawet o wymianę podszewki, za czym średnio przepadam, bo jest to dość mozolna procedura, wymaga skupienia, łatwo popełnić błąd przy krojeniu. Tym bardziej przeróbka ta wywołała na finiszu moje duże zadowolenie. Wszywana ręcznie podszewka w kratę  w stylu Burberry nadała kurtce nowego uroku. Dodam, że podszewka również ma swoją historię. Materiał został zakupiony na wyprzedaży wspierającej Centrum Twórcze, więc można rzec że kurtka jest wręcz podszyta dobrą energią.

Katana z założenia jest męska, ale gdy podczas sesji nie nawinął się żaden facet, postanowiłam zrobić foty na sobie i ku mojemu zaskoczeniu ułożył się bardzo ciekawy, damski zestaw. Zatem puszczam Lisa w świat, niech otula kogoś kto doceni charyzmę i styl tej kurtki.

Jeśli jest jeszcze dostępna znajdziesz ją pod linkiem: https://www.etsy.com/pl/listing/1026486047/pan-lis-kurtka-z-bardzo-delikatnej-i?ref=shop_home_active_1&frs=1


You Might Also Like

4 komentarze