Pomarańczowe botki

17:42:00


Ubiór, gust, preferencje kolorystyczne to przekaz płynący wprost z podświadomości – to wyraz naszego nastroju stanu umysłu... Trochę tak jak z potrzebami naszego organizmu, kiedy to mamy „smaka” na kiszoną kapustę, ponieważ brakuje nam witaminy C, lub w stanie smutku sięgamy po czekoladę – dostawczynię magnezu.
Cóż zatem mówią o moim stanie ducha moje kreacje?
Ostatnie zakupy to głównie żywe kolory! I tylko jeden czarny żakiet – na eleganckie wyjścia! Wszystko przedstawię w kolejnych postach.
Prócz tego wymyśliłam sobie pomarańczowe butki i znalazłam je u tego sprzedawcy na Allegro: FLEQ – dokładnie takie jakie chciałam.

O czym świadczą te kolory? Ha! Jestem szczęśliwa, zakochana i ładuję się pomarańczową energią, ponieważ jestem ciągle w biegu, a przez moją głowę w ułamku sekundy przebiega tysiące kreatywnych myśli.

I zdradzę Wam jeszcze jeden sekret: powoli przekonuję się do sieciówek w Polsce – choć nadal widać w nich roczne opóźnienie względem Europy Zachodniej, to w asortymencie typu basic można już coś wynaleźć. Szczególnie upodobałam sobie H&M – głównie dzięki żakietom – jakościowo są dobrze wykonane i skrojone jak na mnie – rękawy nie są za krótkie!

FLEQ 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Świetne botki! zapraszam do mnie na konkurs!

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne te botki ale po przejściach mojej koleżanki z fleqiem już tam nic nie kupię:P (ale ja często tak mówię, a potem jak mi się coś strasznie spodoba to zmieniam czasem zdanie:))

    OdpowiedzUsuń