Uwielbiam swoje projekty

13:51:00

Dzisiaj rano, komponując strój do pracy, trafiłam na rajstopy KNITTEX mojego projektu*. To jest niewyobrażalne uczucie: założyć coś co się wymyśliło i czuć się w tym pięknie. Myślę, że jest to najszczerszy wyraz sztuki użytkowej i świadczy o moim ukształtowaniu oraz dojrzałości. Tak, tak, chwalę się. Lecz mam świadomość, że po latach poszukiwań i niepewności, w końcu osiągnęłam poziom, w którym sama z sobą czuję się cudownie a przejawia się to również w moich pracach i projektach. Warto o tym pisać, by przypominać jaki jest cel w naszym życiu, i że jest to stan dostępny na wyciągnięcie ręki. Choć będąc w trakcie poszukiwań czasami nie jest łatwo w to uwierzyć.


* Gwiazdka jest tutaj niezbędna, ponieważ za każdym razem, kiedy piszę, że jakiś produkt przemysłowy jest mojego projektu, to nie do końca czuję się fair. A to dlatego, że moja koncepcja przechodzi przez umysły całego zespołu i efekt końcowy jest zdecydowanie pracą zbiorową. Szczególnie mam na myśli współpracę z technologiem (pozdrawiam Agę), gdzie wzajemne wyczucie i zrozumienie owocuje udanym efektem.
Więcej naszych projektów znajdziecie na http://www.knittex.pl/ You Might Also Like

2 komentarze

  1. Cudna są. Gratuluję kreatywności.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się, nie ma lepszego uczucia niż założenie czegoś, co w mniejszym lub większym stopniu jest naszym dziełem:) Dlatego tak bardzo lubię szyć ;)

    OdpowiedzUsuń